OPEN CELL – je hliníkový stropný systém s otvorenými bunkami inšpirovaný klasickým dreveným roštom, zložený z profilov v tvare „U“ so základňou a výškou podľa použitia.

Veľký výber typu, vrozmeru buniek a povrchovej úpravy ponúka dizajnérom a architektom množstvo možností v súlade s kritériami integrovanej architektúry. Skrytý závesný systém s hlavnými a priečnymi koľajnicami vyrobenými z rovnakých profilov ako panely poskytuje dokonalý a bezspojový vzhľad.

Systém LINEAR umožňuje ľahký prístup a čistenie stropnej dutiny. Lamelové stropné systémy sú často preferované na čerpacích staniciach, staniciach metra, letiskách, termináloch, priemyselných budovách, nákupných centrách, kanceláriách, chodbách a vstupných halách, nemocniciach, hoteloch, parkoviskách a vlhkých priestoroch. Tento systém má nekonečné možnosti farieb RAL, perforácii a je ekonomickejší ako obdobné produkty.

Typy panelov: Panel UC – hliníkové stropné panely so skosenými hranami, ktoré po inštalácii vytvárajú uzavretý hladký vzhľad. Kombinácia 3 šírok 75/150/225 mm. Panely je možné dodať v akejkoľvek dĺžke až do 6000 mm

PANEL UF – panely sú prekryté a namontované na hlavný nosník alebo môžu byť priskrutkované ku konštrukcii. Vhodné pre exteriérové aplikácie. Odolné voči zaťaženiu vetrom. Ideálne na použitie pod prístrešky.

PANEL UB – MULTIPANEL pozostáva z rôznych šírok panelov. K dispozícii 8 rôznych panelov, ktoré je možné všetky kombinovať na jednom nosiči. Jednoduchá inštalácia. Kombinácia úzkych a širších panelov na jednom nosiči ponúka rôzne rozmerové efekty. Panely je možné dodať v akejkoľvek dĺžke až do 6000 mm (štandardne).

PANEL U85 – Všestranné a veľmi jednoduché na inštaláciu. Najbežnejší a štandardný lineárny systém. K dispozícii sú možnosti otvoreného alebo uzavretého systému. Tento systém vytvára zaoblenú lineárnu estetiku. Ponúkané v rôznych farbách a povrchových úpravách s perforovanými vzormi pre lepší akustický výkon. Zaoblené panely so šírkou 85 mm a 15 mm širokými otvorenými spojmi zvýrazňujú lineárny vzhľad stropu a poskytujú smerový efekt do miestnosti. Pre hladší vzhľad môžu byť spoje uzavreté spojovacím profilom. Panely je možné dodať v ľubovoľnej dĺžke až do 6000 mm. ​