Plánujete úpravu interiéru? Využite možnosť nakúpiť všetko potrebné z pohodlia domova a za skvelé ceny.

V našich web shopoch nájdete tapety Marburg, vhodné do akýchkoľvek priestorov – do detských izieb, kuchyne, do spálne, haly, do kancelárií i reštaurácií či hotelov, samolepiace fólie Gekkofix na renováciu nábytku i dverí. Ponúkame tiež interiérové lamely ktoré dodajú Vašim priestorom jedinečný vzhľad.

Výhodne môžete nakúpiť i garniže – kovové i drevené, stropné koľajnice, podlahové stenové a stropné lišty Mardom, kúpelňové garniže, vitrážky, rolety Deň a Noc, podlahoviny Friedola, i rôzny doplnkový sortiment.

Naša spoločnosť Vám ďalej ponúka široký sortiment látok vhodných na závesy, záclony, poťahy, vankúše, prikrývky. Tiež látky na tanečné a športové kostýmy, látky na spoločenské a svadobné šaty … Široký výber čipiek, saténov, hodvábu, šifónu i elegantných plisovaných látok. Vyberiete si určite nádherné látky na Vaše oblečenie na slávnostné chvíle aj na bežné nosenie.

Možnosť nakúpiť v našich shopoch majú nielen slovenskí zákazníci. Vytvorili sme weby i pre českých zákazníkov a tiež pre zákazníkov v anglicky hovoriacich krajinách.

Naša ponuka:

www.dizajn-shop.sk www.garnize-eshop.sk www.garnyze-eshop.cz www.tapety-a-folie.cz www.unispo.co.uk