Lamelové podhľady – BAFFLE

Vo svete komerčného dizajnu je prvoradá dokonalá rovnováha medzi krásou a funkčnosťou. Predstavujeme podhľadové riešenie BAFFLES od Unispo – stelesnenie rafinovanej jednoduchosti a inovácie v architektonických riešeniach.

S uhladenými líniami a decentnou eleganciou, BAFFLES od Unispo nanovo definujú vysokovýkonné kovové stropy. Precízne vyrobené, hladko spájajú pokročilé inžinierstvo, výnimočnú akustiku a seizmickú bezpečnosť.

Tieto vertikálne lamely sú navrhnuté tak, aby obklopili priestory akustickým komfortom, premieňajú zvuk na symfóniu pokoja. Vylepšujúc súhru svetla a tieňa, Baffle sa bez námahy integrujú s osvetlením a príslušenstvom, čím predstavujú plátno pre neobmedzenú kreativitu. Sú vyrobené z hliníka alebo ocele a ich dizajn vytvára podmanivú a zároveň pokojnú atmosféru.

BAFFLES od Unispo zapuzdrujú spojenie funkcie, pohodlia a dizajnu. Ako sa priestory menia na arény vynaliezavosti, sú dôkazom hlbokého vplyvu jednoduchosti – kde sa elegancia a výkon spájajú v bezchybnej harmónii.

Lamelové podhľady VECTORIAL

Tieto štíhle vertikálne inštalované panely nanovo definujú priestory tým, že vizuálne znižujú výšku miestnosti pri zachovaní otvorenosti. Tieto panely rafinovane skrývajú stropnú dutinu a vytvárajú vznášajúcu sa ilúziu a otvárajú svet priestrannosti.

Vectorial Baffles sú navrhnuté pre všestrannosť a prispôsobia vašej vízii. Vyberte si z rôznych veľkostí a konfigurácií, aby ste dosiahli požadovanú estetiku dizajnu.

Bezproblémová dostupnosť je kľúčová – Vectorial baffles poskytujú ľahký vstup do stropnej dutiny a jednoduchú demontáž.