3D OBKLAD – Dobre známy produkt

Je to veľmi obľúbený a už aj odskúšaný produkt medzi zákazníkmi.

Tieto panely sa stali jedným z našich najpredávanejších produktov. Sú vyrobené z PVC materiálu a vďaka 3D efektu sú perfektnou náhradou dlaždíc, kameňov, tehál, dreva, tapiet atď.

3D dekoratívne nástenné panely sú vyrobené z vysokokvalitných PVC dosiek. 3D efekt a realistický dizajn sa dosahuje použitím špeciálneho tvarového lisu a trvanlivého lakovania počas výrobného procesu. Panely sú vyrobené z moderného dlhotrvajúceho, vodotesného PVC lakované nemeckými farbami odolnými voči abrázii. Jedná sa o moderný, pevný a dlhotrvajúci výrobok. Teplotná odolnosť od -20 ° C do + 70 ° C.

Panely sú vodotesné a ľahko sa čistia. Je to rýchly, nákladovo efektívny spôsob, ako vytvoriť jedinečný, moderný a pohodlný interiér domu. Široká škála dekoračných panelov GRACE predstavuje dokonalý nástroj pre každého dizajnéra interiérov. Celková veľkosť panelu je 38 “x 19” (955 x 488 mm), čo je približne 0,5 m². Panely sú ľahké a tenké, čo zjednodušuje inštaláciu. Hmotnosť jedného panelu je len 284 gramov, hrúbka 0,5 mm. Panely sú inštalované (lepené) na čistý povrch použitím montážneho lepidla.

Ich ďalšou obrovskou výhodou je jednoduchá montáž, čistá a bezprašná práca. Panel si  upravíte na potrebnú dĺžku bežnými nožnicami, následne nanesiete lepidlo a panel prilepíte na akýkoľvek rovný povrch.

Pre lepenie obkladov na pórovité podklady ( minerálne omietky, omietky, sadrokartón, tehla, betón, drevo a drevené materiály) odporúčame použiť:  lepidlo Mardom Decor EXTRA FIX

K obkladom je možné taktiež zakúpiť ukončovacie profily, ktoré sú v bielej farbe.

1. Ak máte záujem pozrieť si celý sortiment, poprípade si 3D obklad priamo kúpiť – potom klikni pre ČR  tu  alebo pre SR  tu.

2 . Máte záujem o veľkoobchodnú spoluprácu – zavolajte mi: 0915 818 818

3D obklady 3D dekoratívne nástenné panely 3D obklad 3D PVC obklady 3D obklady 3D dekoratívne nástenné panely 3D obklad 3D PVC obklady 3D dekoratívne nástenné panely 3D obklad 3D PVC obklady 3D obklady 3D dekoratívne nástenné panely 3D obklad 3D PVC obklady 3D dekoratívne nástenné panely 3D obklad 3D PVC obklady Je to veľmi obľúbený a už aj odskúšaný produkt medzi zákazníkmi. Dekoratívne 3D obklady sú vyrobené z odolných PVC dosiek. Použitie nemeckých komponentov vám zaručuje vysokú kvalitu a umožňuje vytvárať jedinečné vzory na stenách, ktoré napodobňujú prírodné materiály (drevo, dlaždice, kameň, tehly, atď.) Povrch panelu je dodatočne lakovaný, čo zabezpečuje jeho dlhodobú životnosť. Dekoratívne 3D obklady umožňujú vytvoriť moderný dizajn s minimálnymi nákladmi úplne pohodlne bez použitia špeciálneho náradia. Široká paleta textúr, tvarov a farieb umožňuje zvoliť optimálne riešenie, ktoré uspokojí aj tých najnáročnejších zákazníkov.3D obklady 3D dekoratívne nástenné panely 3D obklad 3D PVC obklady 3D obklady 3D dekoratívne nástenné panely 3D obklad 3D PVC obklady 3D obklady 3D dekoratívne nástenné panely 3D obklad 3D PVC obklady 3D obklady 3D dekoratívne nástenné panely 3D obklad 3D PVC obklady 3D obklady 3D dekoratívne nástenné panely 3D obklad 3D PVC obklady 3D obklady 3D dekoratívne nástenné panely 3D obklad 3D PVC obklady