NOVÁ ÉRA ZATEPĽOVANIA, ÚPRAVY FASÁD A POVRCHOV

Priatelia, predstavujeme vám úplnú novinku na trhu EÚ. Sú to panely CromaExkluziv – unikátny multifunkčný stavebno/dekoratívný materiál vo forme panelov rôznych rozmerov. Dokonale slúžia k: zatepleniu domov, budov resp. akýchkoľvek objektov, k úprave fasád, k dekorácii povrchov v exteriéri (múry, steny, sokle, oplotenia, garáž, záhradný domček, altánok …..) a samozrejme k ich zarovnaniu, ako aj k dokonalým estetickým elegantným úpravám interiéru, a to všetko jednoducho, lacno a rýchlo, bez akýchkoľvek ďalších pracovných postupov, len nalepením. POZOR – konečné náklady na m2, vrátane všetkých nákladov na inštaláciu napr. pri zateplení, sú 2-5 krát nižšie ako akékoľvek bežné postupy a obdobné materiály (EPS, omietka, obklad, tehly, kameň, drevo, mramor …..).

V ponuke sú panely pre interiér CromaWALL ako aj pre exteriér CromaFORM. Tepeľná a zvuková izolácia, elegantné prevedenie, kvalita, výrazná cenová úspora …., to sú všetko synonymá produktov CromaEXKLUZIV. Najdôležitejšou výhodou týchto produktov je:  Jednoduchá inštalácia len nalepením viac už netrebalepenie, vŕtanie, kotvenie/hmoždinkovanie, vyrovnávanie a stierkovanie, sklotextilná mriežka, penetračný náter a následne úprava fasády (omietka, farba, obklad, ……), sú to mokré procesy, ktoré vyžadujú čas. Toto všetko sa eliminuje. Výrazne sa teda znižujú náklady a šetrí sa čas na inštaláciu, ktorá môže byť realizovaná kedykoľvek počas roka, za akéhokoľvek počasia a na akomkoľvek plochom povrchu. Obklady CromaExkluzív 5,0cm aj 2,5cm sa môžu použiť kdekoľvek a kedykoľvek, sú odolné voči teplu či mrazu od +50C°  až do -50C°.

Panely CromaExkluziv sú vyrobené z Expandovaného polystyrénu EPS KNAUF Therm®  (Certifikat)  s hustotou až 20 – 30 kg / m3 (čo je viac ako bežný polystyrén len 14 – 20 kg/m3) s patentovaným akrylovým povlakom, na ktorý sú nanesené mramorové triesky a následne základný náter, digitálna tlač a matný lak. K dispozícii je viac ako 100 vzorov. Inštalácia je úplne jednoduchá, nalepením na stenu bez použitia profesionálnej zručnosti a náradia. Panely CromaExkluzív majú záruku 30 rokov.

Tieto panely v sebe kombinujú niekoľko dôležitých vlastností:

  • Multifunkčnosť – zateplenie/dekorácia – obklad dokonale znázorňujúci rôzne obkladové materiály ako je kameň, drevo, tehly…, zateplenie/tepelná izolácia + zvuková izolácia a zarovnanie povrchu v jednom. Nalepíš a máš!!!
  • Pevnosť – pevnosť a kvalita povrchu je väčšia ako pri bežných zatepľovacích  postupoch
  • Kompletnosť ponuky – Ku kompletnému systému máme samozrejme aj lišty, dverové, vnútorné, vonkajšie, parapetné či okenné. Lišty pre okno a dvere klikni tu a lišty pre fasádne lepenie panelov klikni tu.
  • Jednoduchá inštalácia – lepenie, vŕtanie, hmoždinkovaie, vyrovnávanie a stierkovanie, sklotextilná mriežka, penetračný náter a následne úprava fasády (omietka, farba, obklad, ……), toto všetko sa eliminuje. Výrazne sa znižujú náklady a šetrí sa čas na inštaláciu, ktorá môže byť realizovaná kedykoľvek počas roka, za akéhokoľvek počasia a na akomkoľvek plochom povrchu
  • Náklady – konečné náklady na m2 , vrátane všetkých nákladov na inštaláciu napr. pri zateplení, sú 2-5 krát nižšie ako akékoľvek obdobné materiály (omietka, obklad, tehly, kameň, drevo, mramor …..)
  • Hmotnosť – vzhľadom na nízku hmotnosť sa panely veľmi ľahko premiestňujú, ľahko sa s nimi manipuluje a môžu sa lepiť na akýkoľvek podklad (omietka, drevo, umakart ….)
  • Montáž – možnosť namontovať bez použitia profesionálneho vybavenia a to len lepením – Ceresit CT 84 Express – 850 ml lepidlo na polystyrén EPS XPS, úspora až 50% času
  • Odolnosť – obklady CromaExkluzív 5,0cm aj 2,5cm sa môžu použiť kdekoľvek, sú odolné voči teplu či mrazu od +50C°  až do -50C°.
  • Záruka – záruka je 30 rokov

 

Zaujali Vás tieto produkty? Ak si chcete pozrieť celý sortiment prejdite na náš ESHOP: www.dizajn-shop.sk. V prípade ale, že by ste sa chceli stať exkluzívny predajca alebo ste realizátor a máte záujem o spoluprácu a nákup za veľkoobchodné ceny, potom si môžete stiahnuť veľkoobchodné podmienky TU  a VO ceny tu: VO Cenník SK – CZ, alebo nás kontaktuje: 0915 818 818 poprípade email: unispo@unispo.sk